Trabzonspor’un Gol Kralı Açıklama Yaptı

Trabzonspor’un Gol Kralı Açıklama Yaptı

15 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Trabzonspor’un Süper Lig süresince en çok gol atan iki oyuncusundan birisi olan Alexander Sörloth, devre arasında açıklama yaptı.

Norveç asıllı başarılı oyuncu Sörloth, yapmış olduğu samimi açıklamalar ile bordo mavili takımın taraftarlarının yüreklerini ısıttı. Gol krallığı gibi bir hedefi bulunmadığına dikkat çeken oyuncu, ikinci yarıda da Trabzonspor’da oynamaya devam edeceğini söyledi.

Bordo mavili takımın sezonun başından bu yana en dikkat çeken oyuncuları arasında ilk sıralarda gelen Alexander Sörloth, A Spor’a konuştu. Göstermiş olduğu üstün performansı ile takımın gözdesi olan oyuncu, herhangi bir gol krallığı hedefi bulunmadığını ve önemli olanın Trabzonspor’un başarısı olduğunu söyledi. Yapmış olduğu samimi açıklamalar ile bordo mavili taraftarın da yüreklerinde ayrı bir yer edinmeyi başardı. Başarılı sporcu gelecek sezonda da takımda yer alacağını ayrıca belirtti.

Trabzonspor Taraftarı Başarıyı Hak Ediyor

Trabzonspor’un taraftarına yönelik de görüşlerini belirten yetenekli oyuncu, defansta eksiklikler olduğunu ama devre arasındaki çalışmalarda bunun üzerinde durduklarını de ekledi. Takım taraftarlarının başarıyı hak ettiklerinin de altını çizen Sörloth, “Taraftarlar beklediğimden fazlasını gösterdi” dedi.