Trabzonspor Transfer Atağında Ndiaye İle Anlaştı

Trabzonspor Transfer Atağında Ndiaye İle Anlaştı

8 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

 

Trabzonspor transfer görüşmelerinin olumlu sonuçlanmasının ardından, Senegalli futbolcu Ndiaye ile sözleşme imzaladı. Bordo Mavili takım en son, İngiltere Championship takımlarından Stoke City’de oynayan Senegalli futbolcu Badou Ndiaye ile sezon sonu satın alma opsiyonu açık olmak üzere 2019-20 sezonunun ikinci yarısı için sözleşme imzaladı.

Trabzonspor Transfer Ettiği Ndiaye İçin İmza Töreni Düzenledi

Trabzonspor transfer çalışmalarını bizzat idare eden kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun da bizzat katıldığı bir törenle Senegalli oyuncuyu kendi renklerine bağladı. Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde gerçekleştirilen imza töreni sırasında hem Ağaoğlu hem de yeni transfer Ndiaye açıklamalarda bulundu. Kaliteli ve takıma artı katkılar getirecek yeni transferlerinde geleceğini belirten Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. “Ndiaye, orta sahamıza gücü ve dinamikliğiyle büyük katkılar sağlayacağına inandığımız bir oyuncuydu. Ayrıca Premier Lig ve Süper Lig tecrübelerinin de olması bizim için önemli bir artı değer oldu. Epey bir zamandır takip ettiğimiz bir oyuncu olan Ndiaye de transfer görüşmeleri sırasında, kulübümüze gelmek için bize çok yardımcı oldu. Yine bu süreç içinde Stoke City yöneticilerine de teşekkür ediyorum, yardımları için.” Diyerek açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, bu transferin başarılı bir transfer olduğunu da vurguladı.

Trabzonspor’un yeni transferi Ndiaye’ de, “Trabzonspor’a geldiğim için çok mutluyum. Başkanımıza da bana güvendiği için teşekkür ediyorum. Ve geldiğim ilk andan itibaren beni sıcak ve sevgi dolu karşılayan taraftarlara da teşekkür ediyorum.”  diyerek konuşmasını bitirdi.

Diğer kulüplerle ilgili bilgiler için.