TRABZONSPOR SÜPER LİG’DE YENİLMEZLİK SERİSİNİ SÜRDÜMEK İSTİYOR

TRABZONSPOR SÜPER LİG’DE YENİLMEZLİK SERİSİNİ SÜRDÜMEK İSTİYOR

17 Kasım 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Bordo mavili takım Trabzonspor bu sezon süper lig de 12 hafta sonunda topladıkları 30 puan ile liderlik koltuğunda oturuyorlar.

Karadeniz fırtınası uzun zamandır süper lig de bileğini bükecek takım çıkamadı. Bordo mavili takım süper lig de rakipleri ile aradaki puan farkını açarak yoluna devam ediyorlar.

Süper lig de verilen milli ara da çalışmalarına devam eden Trabzonspor milli ara sonrasında kendi sahasında süper lig de 13. Haftada ki Gaziantep FK maçı hazırlıklılarını sürdüren bordo mavililer sahadan 3 puan ile ayrılarak süper lig de yolarına devam etmek istiyorlar.

TRABZONSPOR SÜPER LİG’DE GAZİANTEP MAÇI HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR

Karadeniz ekibi Trabzonspor süper lig de yoluna kayıpsız devam etmek isteyen takım milli ara sonrasında Süper Lig’in 13. haftasında Gaziantep FK’yi konuk edecekler.

Bordo mavili takım uzun süredir süper lig de bileğini büken bir takım karşısına çıkmaz ken 8 Mart’ tan buyana sahasında yenilgi yüzü görmediler.

Bordo mavili takım Trabzonspor süper lig de geriden kalan 12 hafta sonunda topladıkları 30 puan ile liderlik koltuğunda oturuyorlar. Karadeniz ekibi süper lig de 12. Hafta sonrasında verilen milli arada hazırlıklarını devam ettiren Abdullah Avcı ve öğrencileri süper lig de13.. hafta da ki Gaziantep FK maçını bekliyorlar.

Karadeniz ekibi Trabzonspor süper lig de karşılaşacağı Gaziantep FK karşısında hem yenilmezlik serisini sürdürmek hem de şampiyonluk yolundaki bir engeli geride bırakmak istiyor.

Trabzonspor bu sezon kendi sahasında iki kez berabere kalan takım sarı kırmızlı ekip Galatasaray ile 2 – 2 berabere kaldıktan sonra kendi sahasında Alanyaspor ilde de 1 – 1 berabere kalmışlardı.

Kendi sahasında seyirci kısıtlamasının da kalktığı ilk karşılaşmalarında Gaziantep FK maçından 3 puanı alarak şampiyonluk yolunda taraftarlarını da mutlu etmek isteyecekler.

253 GÜNDÜR RAKİPLERİNE 3 PUAN VERMİYOR

Karadeniz ekibi Trabzonspor Geçen sezon 29. haftada sahasında Aytemiz Alanyaspor’a 3-1 yenildikten sonra mağlubiyet yaşamayan Karadeniz ekibi, 253 gündür hiçbir rakibine süper lig’ de 3 puan vermediler.

Bordo mavili takım Trabzonspor kendi sahasında oynadığı son 11 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik alarak yenilgi yaşamadılar.

Karadeniz ekibi Trabzonspor geçen sezon 29. haftada sahasında Aytemiz Alanyaspor’ a 3 – 1 yenilgisinin ardından iç ve dış sahada oynadığı toplam 24 lig maçında 13 galibiyet, 11 beraberlik elde etti.

Bordo mavili takım Trabzonspor süper lig de en güçlü rakipleri ile olan aradaki puan farkını açmaya devam etmek isteyen takım devre arasına kadar puan kaybını en aza indirerek yarışta ki en güçlü rakiplerinin Avrupa maçları da devam ederken tek kulvarda en fazla puanı toplamak istiyor olacaklar.

Şampiyonluk yarışında en güçlü aday olan takım Trabzonspor ocak ayına devre arasına lider olarak girmek istiyor.