TRABZONSPOR ESKİ OYUNCUSU YUSUF YAZICI TARAFTARI HEYECANLANDIRDI

TRABZONSPOR ESKİ OYUNCUSU YUSUF YAZICI TARAFTARI HEYECANLANDIRDI

12 Kasım 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper ligde ki şampiyonluk yürüyüşüne rakiplerini geri de bırakarak devam eden bordo mavili takım Trabzonspor’da eski milli oyuncusu Yusuf Yazıcı haberleri taraftarı heyecanlandırdı.

Bordo mavili takım süper ligde liderlik koltuğunda 30 puan ile yenilgisiz olarak oturan Trabzonspor devre arası transfer dönemi de yaklaşırken çalışmalara devam ediyorlar.

Bordo mavili takımın taraftarlarını heyecanlandıran bir gelişme de geçtiğimiz günler de yaşanmış oldu.

Yüreğini Koy Ortaya isimli bir taraftar platformunun sosyal medyadan yaptığı paylaşım eski oyuncusu Yusuf Yazıcının transferde adının geçmesine neden oldu. Bu paylaşımı genç yıldızın ağabeyi de beğenirken bordo mavili taraftarlar yıldız oyuncularını sezon sonuna kadar en azından kiralık olarak kadrolarında görerek takımın şampiyonluk yarışında onun da olmasını istiyorlar.

SÜPER LİG’İN LİDERİ TRABZONSPOR

Bu sezon takımın gösterdiği performans ile Trabzon kentinde şampiyonluk şarkıları erkenden söylenmeye başladı.

Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı ile çok iyi bir sezona başlayan bordo mavili takım süper lig de şampiyonluk yürüyüşüne devam ediyorlar.

Bu sezon süper lig de geçen 12 hafta sonunda henüz lig de bileğini büke bilecek bir takım çıkmazken en yakın rakibi ne de 7 puan fark atmış durumdalar.

Takıma bakıldığında kadrolarında yetenekli ve tecrübeli oyuncu grubu nu bir araya toplayan bordo mavili takım bu sezon şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisi olmuş durumdalar.

Devre arası transfer dönemine de hazırlanan Karadeniz ekibi Trabzonspor kadrosunda bulunan eksik yerlere de takviye yapmak için çalışmalarına başlamış durumdalar.

Karadeniz ekibinde bir stoper ve sol bek kesin kadroya katılması beklenirken eksi oyucusu da bir anda bordo mavili takımın gündemine gelmiş durumda.

24 yaşındaki mili oyuncu Yusuf Yazıcı bordo mavili taraftarların bu sezon ki şampiyonluk yarışı içinde kadroda görmek istedikleri oyuncu oldu.

YUSUF YAZICI’YI YENİDEN KADRODA GÖRMEK İSTİYORLAR

Bordo mavili takımın gündemine gelen eski oyuncularından şuan da Lille forması giyen Yusuf Yazıcı oldu. Yüreğini Koy Ortaya isimli bir taraftar platformu, 24 yaşındaki Yusuf Yazıcıya bu seneki takımın şampiyonluk yarışı içinde onu da görmek isteyen bordo mavili taraftarlar yönetimden talepte bulundular.

Bu sezon takımın şampiyonluk yarışı içinde olduğu için ve milli oyuncu Yusuf Yazıcı da bordo mavili takımda şampiyonluk yaşamak isteyen oyuncu taraftarın yeniden kadroda görmek istediği isimlerden oldu.

24 yaşındaki oyuncunun da Ailesinin ve Menajerinin de geri dönmesini istediği enç oyuncu için bordo mavili takım Trabzonspor ‘ un şuan için herhangi bir girişimi bulunmuyor.

Bordo mavili taraftarın sezon sonuna kadar kiralanarak kadroda görmek istedikleri oyuncunun bu sezon eski takımına dönemsi gibi bir planı veya bir girişimi olmayacak.

Yusuf Yazıcının güncel piyasa değeri ise 20 Milyon Euro ‘yu geçmiş durunda.