TRABZONSPOR 2021 – 2022 SEZONU İÇİN KOLLARI SIVADI

Süper Lig kapsamında sezonu iyi başlayamayan ancak tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı’nın takıma dahil olmasının ardından adeta sihirli değnek etkisi yarattığı Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da transfer gelişmeleri yaşanıyor.

2020 2021 sezonunu puan durumunda 4 sırada tamamlanması beklenen bordo-mavili Karadeniz temsilcisinde gelecek sezon kadro planlaması alanında bazı gelişmeler yaşanıyor. Gelecek sezonda Süper Ligi şampiyon olarak tamamlama planları yapan bordo-mavili Karadeniz temsilcisi kadrosunu güçlendirme amacıyla 10 yeni futbolcuya imza attırmayı planlıyor.

ABDULLAH HOCA 10 OYUNCUYA İMZA ATTIRACAK

Teknik direktör Abdullah Avcı‘nın takım yönetimine gelmesinin ardından harika bir çıkış yakalayan ve Süper Lig’in 4 sırasında haftalardır oturan bordo-mavili Karadeniz temsilcisi gelecek sezon transfer çalışmalarını sürdürüyor. Hiç basında yer alan bazı haberlere göre Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi önemli futbolculara imza attırmaya hazırlanıyor.

Gelecek sezonda şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Abdullah Avcı Rick 11’de forma şansı vermek adına 6 ve rotasyonda  kullanılmak üzere 4 futbolcuya imza attırmayı planlıyor.

Son günlerde adı bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor ile anılan Ümraniyespor’un golcü futbolcusu Kamara ile ilgili Bir transfer çalışması olmayacak. Tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Ümraniyespor ekibinin siyah-beyazlı İzmir temsilcisi Altay ile oynadığı karşılaşmada oyuncu izlendiği ancak futbolcunun beklentileri karşılanmadığı öğrenildi.

TRABZONSPOR VE ABDULLAH HOCA’NIN LİG PERFORMANSI

Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı’nın koltuğa oturmasının ardından Süperdi kapsamında 31 karşılaşmada boy gösterdi. Bordo-mavi de Karadeniz temsilcisi bu karşılaşmalardan 17’sinde sahadan 3 puan ile ayrılırken 10 karşılaşmada ise rakibi ile berabere kaldı geriye kalan 4 mücadelede ise M teybine mağlup olan taraf Trabzonspor oldu.

Bordo-mavililer rakip fileleri tam 42 kez havalandırma başarısı gösterirken tanesini görmüş olduğu 26 golle mani olamadı. Tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı Trabzonspor takımında hocalık yapmaya başlamasının ardından toplamda 61 puanı hanesine yazdırmayı başarırken maç başına 1.97 puan verim aldı.

Süper Lig kapsamında 37 karşılaşma oynayan bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor bu mücadelelerde 17 galibiyet alırken 13 mücadelede rakipleri ile berabere kaldı ve 7 karşılaşmada ise sahadan boynu bükük ayrılan taraf oldum toplamda 45 kez rakip fileleri Havalandıran fırtına Kalesi’nde ise 34 gol gördü.