Torino Spezia İddaa Tahmini 23.04.2022

Posted by

İtalya Serie A’da üst üste 3 maçtır kaybetmeyen Torino evinde, Spezia karşısında 3 puan arayacak. Mücadele saat 16.00’da başlayacak ve nesine.com sitesinden takip edilebilecek.

Torino ve Spezia arasında oynanacak olan karşılaşmanın Bets10 oranları şu şekilde verilmiş. Torino kazanır 1.72, beraberlik 4.00, Spezia kazanır ise 5.00 olarak açıklanmış.

Torino Spezia İddaa Tahmini

Torino, geçtiğimiz hafta sonu Lazio deplasmanından puan ile dönmeyi başardı. Rakibi karşısında galibiyeti de kaçırdılar diyebiliriz. Uzatma dakikalarında Ciro İmmobile’nin golüne engel olamayınca, Olimpico’da 2 puan bıraktılar. İtalya Serie A’da son 3 maçta 5 puan toplayan Torino, rahat bir konumda yer alıyor. Spezia ise geçen hafta İnter’i konuk etti ve puan alamadı. Rakibine 3-1 kaybettiler. Bu mağlubiyete rağmen düşme hattının 11 puan üzerindeler. Büyük ölçüde kümede kaldışlar diyebiliriz. Torino, son haftalarda önemli puanlar topladı. İnter ve Milan gibi güçlü rakiplerine karşı iç sahada mağlubiyet yaşamadılar. Bu hafta konuk edecekleri Spezia’yı mağlup edeceklerini düşünüyorum. Torino galibiyetini değerli buluyorum.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.51  

Best10 Oranı: MS 1, Oran 1.72

Maç Sonucu: 2-1

Maç Sonu Editör Yorumu: Torino, haftayı 3 puan ile kapattı. Spezia karşısında 2-1 kazandılar ve yenilmezlik serileri 4 maça çıktı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.