SÜPER İKİLİ LARİN-ABOUBAKAR’DAN BOMBA DÖNÜŞ

SÜPER İKİLİ LARİN-ABOUBAKAR’DAN BOMBA DÖNÜŞ

28 Şubat 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig’de Şampiyonluk ipini göğüslemek için öncesiz rakipleriyle çetin bir savaşım veren Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın süper forvetleri Vincent Aboubakar ile Cyle Larin durdurulamıyor. Dinamit ikili, Süper Lig’in düşme hattındaki yeşil siyahlı kadrosu Yukatel Denizlispor’u da boş geçmedi, ligdeki gol sayılarını 13’e çıkardı. Aboubakar bir de asist yaparak ‘baba’ oluşunu kutladı.

İki oyuncu, Süper Lig’in düşme hattındaki yeşil siyahlı kadrosu Yukatel Denizlispor karşısında da fileleri havalandırarak ligde 13’er gole ulaştı. Toplamda 26 gol atan bitirim ikili, Beşiktaş’ın bu sürem Süper Lig’de bulmuş olduğu 56 golün yüzde 46’sına imza koyarak mükemmel bir performans sergiledi. Aboubakar 1 dakika arasında hem gol atıp bununla birlikte Ljajic’e asist yaptı.

HARİKA DÖNDÜLER

Süper Lig’de Şampiyonluk ipini göğüslemek için öncesiz rakipleriyle çetin bir savaşım veren Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın süper forvetleri Kamerunlu golcü oyuncu Vincent Paté Aboubakar ile Cyle Larin durdurulamıyor. İki oyuncu, Süper Lig’in düşme hattındaki yeşil siyahlı kadrosu Yukatel Denizlispor karşısında da fileleri havalandırarak ligde 13’er gole ulaştı.

Toplamda 26 gol atan bitirim ikili, Beşiktaş’ın bu sürem Süper Lig’de bulmuş olduğu 56 golün yüzde 46’sına imza koyarak mükemmel bir performans sergiledi. Kamerunlu golcü oyuncu Vincent Paté Aboubakar 1 dakika arasında hem gol atıp bununla birlikte Ljajic’e asist yaptı.

BABA OLUŞUNU KUTLADI

Kamerunlu star asist sayısını 3’e çıkarırken, adeta geçtiğimiz hafta baba oluşunu kutladı. Beş haftalık suskunluğunu bozan Larin’in attığı ikinci gol topu koluyla düzelttiği, bir gol de ofsayt nedeni öne sürülerek iptal edildi. Süper Lig’de Şampiyonluk ipini göğüslemek için öncesiz rakipleriyle çetin bir savaşım veren Siyah Beyazlı takım Beşiktaş’ın başarıya ulaşmış teknik direktör Sergen Yalçın, tabletten izlediği ikinci golün iptal edilmesine 4. hakemle konuşarak reaksiyon gösterdi.

Larin ligdeki son golünü deplasmanda Süper Lig’in bir başka İstanbul kadrosu olan Fatih Karagümrük’e atmıştı. Dinamit ikili, Süper Lig’in düşme hattındaki yeşil siyahlı kadrosu Yukatel Denizlispor’u da boş geçmedi, ligdeki gol sayılarını 13’e çıkardı. Aboubakar bir de asist yaparak ‘baba’ oluşunu kutladı.