Sofiane Feghouli: “Şampiyonluk İçin Mücadele Edeceğim”

Sofiane Feghouli: “Şampiyonluk İçin Mücadele Edeceğim”

13 Ocak 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

 

 

Sofiane Feghouli, kendisi ile ilgili, takımı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Galatasaray‘ın devre arası kampında basına açıklamalar yapan futbolcu,  “Kamp her açıdan iyiydi, sakat oyuncumuz da yoktu. Bütün takım bir bütün olarak çalışabildik. Hazırlık maçlarımız oldu. Bu iki karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldık. Bütün bunların sonucu olarak oldukça iyi bir dönem geçirdiğimizi söyleyebilirim. Bundan sonra ise çok daha iyi bir şekilde ikinci devreye hazır hale geleceğiz.” diye konuştu. Ayrıca başarılı futbolcu, “İkinci yarı için takım olarak oldukça iyi hazırlanıyoruz. Şampiyonluk yolunda takımıma katkı vermek için elimden gelen her şeyi yapacağım.” dedi.

Sofiane Feghouli: “Sezonu Ligde Ve Kupada Şampiyon Olarak Bitirebiliriz”

Sofiane Feghouli yaptığı açıklamalara şu şekilde devam etti:

“Bu sezon hedefimiz şampiyon olmak. Bu bir takım oyunu ve biz bunu başarabilecek bir takımız. Bundan önce başardığımız gibi yine mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum. Hem ligi hem de kupayı şampiyon olarak bitirebiliriz.”

Başarılı futbolcu takımda ki diğer oyuncularla ilgili de şu açıklamaları yaparak konuşmasını bitirdi:

“Jesse Sekidika, takıma oldukça faydalı olacaktır. Ama daha çok genç, zamanla adapte olacaktır.  Genç bir futbolcu ve adapte olabilmesi için biraz daha zamanı var. Ama daha şimdiden takıma alışmaya başladı.  Elbette diğer futbolcu arkadaşlarım da ellerinden geleni yapacaklar ve yapıyorlar da. En önemli noktalardan bir tanesi de, oynamadığımız zaman da takıma moral anlamında katkıda bulunmamızdır.”

Diğer haberler için.