Siyah Beyazlı Takımda Transfer Gelişmeleri Devam Ediyor

Siyah Beyazlı Takımda Transfer Gelişmeleri Devam Ediyor

2 Eylül 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Beşiktaş bu sezonda süper lig’ in ilk üç haftasındaki topladığı 7 puan ile süper ligde üst sıralarda kendisine yer bulan siyah beyazlı takım ilk üç hafta içerisinde de kalesinde rakip takımlara gol şansı vermedi.


Transfer çalışmalarına da devam eden siyah beyazlı takım orta sahaya takviye arayışlarına İspanya da devam eden yönetim gündeme gelen oyuncu Real Betis’in 29 yaşındaki orta saha oyuncusu William Carvalho’nun peşinde olan siyah beyazlılar oyuncuyu kadroya katmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Siyah Beyazlı Takımda Transfer Gelişmeleri Devam Ediyor


Beşiktaş ‘ta William Carvalho Gündemde


Transfer çalışmalarına kaldığı yerden ara vermeden devam eden siyah beyazlı takımda ön libero arayışlarında gündeme gelen oyuncu 29 yaşındaki Portekizli oyuncu William Carvalho oldu. Real Betis’in kadrosunda bulundurduğu ön libero oyuncusu için siyah beyazlı yönetimin zorunlu satın alma opsiyonu ile bu sezon kiralık olarak kadrosuna katmayı düşünen oyuncu için İngiltere’ den de Fulham’ın da yakından ilgilendiği öğrenildi.

Bir başka İngiliz kulübünün de Norwich City bu oyuncu için daha ciddi bir teklif ile kulübünün kapısını çaldığı söyleniyor.

Siyah Beyazlı Takımda Transfer Gelişmeleri Devam Ediyor


29 yaşındaki Portekizli yıldız oyuncu William Carvalho 2,5 Milyon Euro ile Real Betis’ in en yüksek yıllık ücret alan oyuncularından başında gelmesi ile kulübü Real Betis’ e yıllık olarak maliyet açısından bir hayli zorluyor gibi görünüyor.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi Faktörü Transferi Bitire Bilir


Siyah beyazlı takımın kadrosuna katmak istediği oyuncu için kulübüne fazla forma sansı bulamaması yüzünden de daha fazla forma sansı bula bileceği takıma gitmek isteyen oyuncu siyah beyazlı takımın Şampiyonlar liginde de olması ile oyuncu için daha cazip bir hal almış durumda.

Kara kartal Beşiktaş Jimnastik Kulübü oyuncu kulübüne sizde zaten bu sene ligde yeterinde forma sansı bulamayacak ki oyuncu bu sezon geride kalan 3 hafta da sadece oyunda 21 dakika forma sansı bulmuştu. Bu sebep ile oyuncu için sizde bu sene yedek kalmasın bu sene bizde hem lig de hem de şampiyonlar liginde mücadele edeceğimiz için oyuncu hem kendisini göstermiş olur hem de fiyatını katlamış olur diyerek kulübünü ikna etmeye devam ediyorlar.