Salzburg Benfica İddaa Tahmini 12.12.2023

Salzburg Benfica İddaa Tahmini 12.12.2023

11 Aralık 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu 6. Maçında Salzburg evinde, Benfica ile karşı karşıya gelecek. Saat 23.00’te başlayacak karşılaşma EXXEN platformundan izlenebilecek.

Salzburg ve Benfica arasında oynanacak olan karşılaşmanın Betelli oranlarını gelin hep birlikte inceleyelim. Salzburg kazanır 2.82, beraberlik 3.77, Benfica kazanır ise 2.43 olarak açıklanmış. 

Salzburg Benfica İddaa Tahmini

Salzburg’un gruptan çıkma iddiası kalmadı. Oynadıkları 5 maç sonunda 4 puan toplayan Avusturya ekibi son maçta Benfica’yı konuk edecek. UEFA Avrupa Ligi’ne katılma yolunda önemli bir avantajı bulunan Salzburg, Benfica deplasmanında ilk maçı 2-0 kazanarak sürpriz yapmıştı. Benfica karşısında bugün tek farklı kaybetseler bile grubu 3. sırada tamamlayacaklar. Benfica’da ise moraller bozuk. Portekiz Liga NOS’da son 2 maçından da golsüz beraberlik ile ayrılan Benfica, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de hayal kırıklığı yarattı. 5 maç sonunda galibiyet alamadılar ve sadece 1 puanları var. Son sırada yer alan Benfica’nın gruptan çıkma iddiası yok. Bugün Salzburg karşısında 3 farklı kazanırlarsa, yollarına UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecekler. Bol gollü bir maç beklentim var. Benfica reaksiyon gösterecektir. Salzburg’da sahasında kolay teslim olmaz. Karşılıklı goller izleriz.

İddaa Oranı: KGVAR, Oran 1.39

Betelli Oranı: KGVAR, Oran 1.58

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…