Ryan Babel Galatasaray Hakkında Konuştu

Ryan Babel Galatasaray Hakkında Konuştu

8 Şubat 2020 Kapalı Yazar: AnindaSpor

Galatasaray’a sezon başında gelen fakat devre arasında takımdan ayrılma kararı alarak kendi ülkesinin Ajax ekibine transfer olan Ryan Babel, hedeflerinden bahsederken Galatasaray ile ilgili de birkaç açıklama yaptı.

Sezon başında Galatasaray ekibi ile anlaşan Ryan Babel, devre arasında kendi ülkesinin takımlarından biri olan Ajax’tan almış olduğu teklifi kabul ederek transfer olmuştu. Aniden transfer olan oyuncunun bu gidişi, futbol severler ve sarı kırmızılı takımın taraftarları tarafından da merak edilen durumların başında gelmişti.

Konuyla ilgili ise Babel’den açıklama geldi. Gelecek aylara yönelik hedeflerinden bahseden sporcu, EURO 2020’ne yönelik konuştu.

Tüm enerjisiyle hedeflerine odaklandığının altını çizen Ryan Babel, “Gelecek aylar için hedefim; EURO 2020’de olmak” ifadelerini kullandı.

Şimdilerde forma giymiş olduğu Ajax ekibinde şampiyonluk sevinci yaşamak istediğine değinen sporcu, “Benim için en ideal ilerleme Avrupa şampiyonasında olabilmek” dedi.

Ajax Daha Organize Çalışıyor

Yapmış olduğu açıklamada geçtiğimiz sezonda formasını giymiş olduğu sarı kırmızılı ekibe de yönelen başarılı futbolcu, iki ekip arasında bazı ufak detaylar fark ettiğine değinerek, yeni ekibinde her şeyin organize bir şekilde ilerlediğinin de altını çizdi.