Nice Troyes İddaa Tahmini 24.04.2022

Posted by

Fransa Ligue 1’de üst sıra takibini devam ettiren Nice evinde, Troyes karşısında 3 puan arayacak. Mücadelenin saat 16.00’da başlayacağını ve Beın Sports MAX 2 kanalından yayınlancağını belirtelim.

Nice ile Troyes takımları arasında oynanacak olan karşılaşmanın Betroad oranlarını inceleyecek olursak Nice galibiyetine 1.65, beraberlik tercihine 4.00, Troyes galibiyetine ise 5.45 verildiğini görüyoruz.

Nice Troyes İddaa Tahmini

Nice, Fransa Ligue 1’de üst sıra takibini devam ettirmek istiyor. Geçtiğimiz hafta içi Monaco deplasmanına konuk olan Nice, sahadan 1-0’lık mağlubiyet ile ayrıldı. Monaco’ya 1-0 kaybeden Nice, 5. Sıradaki yerini Monaco’ya kaptırmış oldu. Fransa Ligue 1’de oynadığı son 6 maçta sadece Lorient karşısında kazanabilen Nice’de düşüş sürüyor. Troyes ise alt sıralardan kurtulmak istiyor ama geçen hafta beklenmedik bir mağlubiyet yaşadılar. İç sahada konuk ettikleri Clermont’a 1-0 kaybeden Bruno Irles’in öğrencileri, küme düşme baskısını hissetmeye devam ediyor. Fransa Ligue 1’de oynadıkları son 3 maçta da galibiyet alamadıklarını belirtelim. Nice’in hedefi doğrultusunda 3 puan alması gerekiyor. Bir alt sırada bulunan Lens’de ilk 5 için önemli bir tehit. Nice’e bu hafta güveniyorum. Troyes karşısında kaznaırlar ve 3 puanı alırlar.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.47

Betroad Oranı: MS 1, Oran 1.65

Maç Sonucu: 1-0

Maç Sonu Editör Yorumu: Nice, tek golle 3 puanı aldı. Troyes’i 1-0 mağlup ederek moral buldular.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.