Fenerbahçe

MKE Ankaragücü Ve Fenerbahçe Maçı Bu Akşam

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 22’inci haftasının kritik mücadelelerinden biri de MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. Ev sahibi olan Ankara müsabaka için avantaj sahibiyken, sarı lacivertli ekip de deplasman mücadelesi için 22 kişilik bir kamp kadrosu oluşturdu. Kadroda yer almayanlar ise sakatlıkları devam eden Rodrigues ve Sadık Çiftpınar oldu.

Süper Lig’de 22’inci hafta heyecanı MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe arasında kıran kırana yaşanacak. Ankara’da oynanacak deplasman mücadelesi için Fenerbahçe de 22 kişilik bir kamp kadrosu belirledi. Bu akşam saat 20:00’de oynanacak müsabaka için belirlenen kamp kadrosunda Rodrigues ve Sadık Çiftpınar sakatlıkları hala sürdüğü için yer almıyor. Hasan Ali Kaldırım ise kadroda yer alan sürpriz ve sevindirici isimlerden. Ersun Yanal yönetimindeki sarı lacivertli ekibin kamp kadrosu ise şu şekilde:

 

Simon Falette, Adil Rami, Mauricio Isla, Emre Belözoğlu, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Nabil Dirar, Ferdi Kadıoğlu, Altay Bayındır, Harun Tekin, Jailson, Luiz Gustavo, Tolga Ciğerci, Tolgay Arslan,  Erten Ersu, Serdar Aziz,  Max Kruse, Hasan Ali Kaldırım, Deniz Türüç, Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç

Dün Akşam Kafile Ankara’ya Geldi

Müsabakanın son hazırlığını dün saat 11:30’daki antrenmanla Can Bartu Tesisleri’nde tamamlayan sarı lacivertli ekip, dün akşam saatlerinde de özel uçakla müsabakanın olacağı başkente geldi.