Manchester United Leicester City İddaa Tahmini 02.04.2022

Posted by

İngiltere Premier Lig’de haftanın önemli maçlarından biri. Manchester United evinde, Leicester City ile karşı karşıya gelecek. Zorlu karşılaşma saat 19.30’da başlayacak ve S SPORT kanalından ekranlara gelecek.

Manchester United ile Leicester City zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Rexbet oranlarını ele alacak olursak Manchester United galibiyetinin 1.55, beraberlik tercihinin 4.75, Leicester City galibiyetinin ise 6.10 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Manchester United Leicester City İddaa Tahmini

Manchester United, milli maç arasından önceki hafta önemli bir galibiyet almıştı. Old Trafford’da konuk ettikleri Tottenham’ı 3-2 mağlup etmeyi başardılar. Cristiano Ronaldo, attığı 3 golle galibiyetin baş mimarı olmuştu. Premier Lig’de oynadıkları son 10 karşılaşmada ise sadece Manchester City’e kaybettiler. İlk 4 umutlarını devam ettiriyorlar ama Arsenal’ın 4 puan gerisindeler. Leicester City ise Premier Lig’de oynadığı son karşılaşmada Brentford’u 2-1 ile geçmişti. Castagne ve Maddison’un harika golleriyle 3 puan almayı başardılar. Son 4 maçta 9 puan alarak toparlanma sinyalleri vermeye başladılar. Manchester United’ın ilk 4 şansını devam ettirebilmesi için kazanması gereken bir karşılaşmaç Ronaldo’da ritmini bulmaya başladı ve Manchester United adına Ronaldo, önemli bir faktör. Old Trafford’da Manchester United’ın haftayı 3 puan ile kapatacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.33

Rexbet Oranı: MS 1, Oran 1.55

Maç Sonucu: 1-1

Maç Sonu Editör Yorumu: Manchester United, ilk 4 yarışısında yara aldı. Leicester City ile Old Trafford’da 1-1 berabere kaldılar. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir