Luton Town Chelsea İddaa Tahmini 30.12.2023

Luton Town Chelsea İddaa Tahmini 30.12.2023

28 Aralık 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İngiltere Premier Lig’de son 2 haftayı kazanarak geçen Chelsea evinde, Luton Town karşısında sürpriz arayacak. Mücadele saat 15.30’da başlayacak ve Beın Sports 3 kanalından izlenebilecek.

Luton Town ve Chelsea arasında oynanacak olan karşılaşmanın Rexbet oranlarını gelin hep birlikte inceleyelim. Luton Town kazanır 5.30, beraberlik 4.30, Chelsea kazanır ise 1.65 olarak açıklanmış.  

Luton Town Chelsea İddaa Tahmini

Luton Town Premier Lig’de son 2 haftayı kazanarak geçti. Önce Newcastle United karşısında 1-0 kazanan Luton Town, geçtiğimiz hafta içi ise Sheffield United deplasmanından 3-2’lik galibiyet ile döndü. Premier Lig’de kümede kalma yolunda çok önemli 2 galibiyet alan Rob Edwards’ın ekibi bu hafta Kenilworth Road’da Chelsea’yi konuk edece güçlü rakibi karşısında da sürpriz arayacak. Chelsea’nin hafta içi kazanmasını bekliyordum ve beklediğim gibi de oldu. Zorlandılar ama Crystal Palace karşısında 2-1 kazanmayı başardılar. Wolverhampton mağlubiyetini unutturan Maviler, üst sıra takibini sürdürüyor. Bu hafta konuk olacakları Luton Town deplasmanında da favoriler. Chelsea’den 3 puan beklentim var. Luton Town deplasmanında kazanarak haftayı 3 puan ile geçerler.

İddaa Oranı: MS 2, Oran 1.42

Rexbet Oranı: MS 2, Oran 1.65

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…