Leeds United Birmingham İddaa Tahmini 01.01.2024

Leeds United Birmingham İddaa Tahmini 01.01.2024

31 Aralık 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İngiltere Championship’te play off hattında yer alan Leeds United evinde, Birmingham ile kozlarını paylaşacak. Saat 18.00’de başlayacak karılaşma nesine.com sitesinden takip edilebilecek.

Leeds United ile Birmingham takımları arasında oynanacak olan karşılaşmanın intobet oranlarını inceleyecek olursak Leeds United galibiyetine 1.23, beraberlik tercihine 6.35, Birmingham galibiyetine ise 12.50 verildiğini görüyoruz.

Leeds United Birmingham İddaa Tahmini

Leeds United Championship’te son haftalarda beklenmedik puan kaybıpları yaşıyor. Preston deplasmanında 2-1 kaybeden Leeds United, geçen hafta ise West Bromwich deplasmanında da 1-0 kaybetti. Son 5 haftada sadece Ipswich Town karşısında kazanabilen Daniel Farke’nin öğrencileri bu hafta Birmingham ile karşı karşıya gelecek. Birmingham ise Championship’te alt sıralarda yer alıyor. Düşme hattının sadece 2 basamak üzerindeler. 3 gün önce Saint Andrews’de konuk ettikleri Bristol City ile golsüz berabere kaldılar. Üst üste 4 maçtır kazanamayan Birmingham’ın bu hafta işi zor. Leeds United Elland Road’da rahat bir galibiyet alarak ilk 2 umutlarını devam ettirir.

İddaa Oranı: H1, Oran 1.48

intobet Oranı: H1, Oran 1.60

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…