Josef de Souza Takıma Geri Dönüyor

Josef de Souza Takıma Geri Dönüyor

3 Ocak 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Adale sakatlığı bulunan sebebiyle 2 maçı kaçırması beklenen Josef de Souza, beklenenden erken iyileşti. Beşiktaşlı oyuncu bugün deplasmanda oynanacak olan Kayserispor maçına yetişti. Yoğun bir tedavi programı olan Brezilyalı futbolcu, takımın izinli olduğu günü de en iyi şekilde çalışarak değerlendirdi ve iyi bir şekilde toparlandı.

Sergen Yalçın’dan izin almasına rağmen Josef de Souza antrenman yaptı ve yılın ilk günü 1 Ocak’ta takımın devamına katılan Souza, yarın 3 Ocak 2020 tarihinde formasına tekrar kavuşacak.

Hes Kablo Kayserispor Maçında Forma Giyebilecek

Siyah beyazlı takım süper Lig’in 16. Haftasında yarın Hes Kablo Kayserispor ile deplasmanda yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yeni yılın ilk günü idman yaparak devam etti. Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, siyah beyazlı takımın teknik direktörü olan Sergen Yalçın yönetiminde Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen idman, kondisyon ve taktik çalışması ile başladı ve taktik çalışmaları ile devam etti.

Antrenmanda daha sonra ısınma, istasyon koşuları ve açma germe çalışması ile başladı. İdmanda pas çalışmaları sonrasında 5’e 2 dar alanda oyun ve kontrol pas çalışmaları ile devam etti. Antrenman taktik uygulamaları ardından yapılan şut çalışmaları ile son buldu. Adale sakatlığı sebebi ile siyah beyazlı takım sivasspor ile oynadığı mücadelede görev yapamayan Josef de Souza, 1 Ocak’ta yapılan antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

İzin Gününde Bile Antrenman Yaptı

Kayserispor maçında normal şartlarda maçın kadrosunda olması beklenmeyen Brezilyalı futbolcu, yoğun bir tedavi süreci sonrasında sağlığına geri kavuştu. Takımın izinli olduğu günlerde de çalışmalarına devam eden futbolcu kendisini hazırlanan başarılı futbolcu, yarın 3 Ocak Pazar günü oynanacak olan maçta takımının ilk 11’inde yerini alabilecek.

Daha önce yaptığı sosyal medya canlı yayınında taraftarın sorularını yanıtlayan Josef de Souza, “Adım adım geri dönüyorum. Desteğiniz için teşekkürler.” Mesajını iletti ve bu haftasonu oynanacak maçta yer alacak.

Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın izin vermesine karşın çalışmalarına devam eden yıldız futbolcu yeşil sahalara geri dönmek için büyük bir çaba veriyor. Çalışmaları sonuç gösteren yıldız futbolcu Hes Kablo Kayserispor karşılaşmasında forma giyebilecek.