İspanya Fransa İddaa Tahmini 09.07.2024

İspanya Fransa İddaa Tahmini 09.07.2024

8 Temmuz 2024 Kapalı Yazar: Futbol Editor

EURO 2024’de yarı final heyecanı yaşanacak. İspanya ile Fransa’nın kozlarını paylaşacağı dev mücadele saat 22.00’de başlayacak ve TRT 1 kanalından canlı olarak ekranlara gelecek.

İspanya ve Fransa arasında oynanacak olan karşılaşmanın Bets10 oranlarını gelin hep birlikte inceleyelim. İspanya kazanır 1.45, beraberlik 5.20, Fransa kazanır ise 7.20 olarak açıklanmış.     

İspanya Fransa İddaa Tahmini

İspanya’da yüzler gülüyor. Turnuva başından beri çizgisini hiç bozmayan Luis de la Fuente’nin ekibi adını yarı finale yazdırmayı başardı. Çeyrek finalde Almanya engelini uzatmaların son dakikasında 2-1 ile geçen İspanya, yarı finalde Fransa ile kozlarını paylaşacak. Mikel Merino’nun golüyle kazanan İspanya yarı finalde Fransa karşısında da turun favorisi. Fransa ise beklentilerin uzağında kalmasına rağmen yarı finale kadar gelmeyi başardı. Önceki turnuvalara nazaran Fransa’nın baskılı oyunundan pek eser yok. Son 16 turunda Belçika’yı 1-0, çeyrek finalde ise Portekiz’i penaltılarla mağlup eden Fransa, her iki maçta da çok zorlandı. Bugün bir nevi erken final oynanacak diyebiliriz. Turnuvanın en güçlü takımlarının karşı karşıya geleceği maçta karşılıklı goller atılır. İki takımdan da gol beklentim var.

İddaa Oranı: KGVAR, Oran 1.86

Bets10 Oranı: KGVAR, Oran 2.12

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…