İrlanda Cumhuriyeti İskoçya İddaa Tahmini 11.06.2022

İrlanda Cumhuriyeti İskoçya İddaa Tahmini 11.06.2022

9 Haziran 2022 Kapalı Yazar: Futbol Editor

UEFA Uluslar B Ligi 1. Grup 3. Maçında lider İskoçya deplasmanda, İrlanda Cumhuriyeti’ne konuk oluyor. Mücadele saat 19.00’da start alacak ve S SPORT Plus kanalından izlenebilecek.

İrlanda Cumhuriyeti ile İskoçya zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Betroad oranlarını ele alacak olursak İrlanda Cumhuriyeti galibiyetinin 2.55, beraberlik tercihinin 3.10, İskoçya galibiyetinin ise 2.90 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

İrlanda Cumhuriyeti İskoçya İddaa Tahmini

İrlanda Cumhuriyeti, UEFA Uluslar B Ligi 1. grubunda son sırada yer alıyor. İlk 2 maçta da puan almayı başaramadılar. Grubun ilk maçında Ermenistan deplasmanında 1-0 kaybeden Stephen Kenny’nin ekibi, grubun 2. Maçında ise konuk ettiği İskoçya karşısında da 1-0 mağlup oldu. İlk 2 maçta gol atmayı başaramayan İrlanda Cumhuriyeti, hücum anlamında da vasatı aşamıyor. Konuk ekip İskoçya ise grupta lider konumda. UEFA Uluslar Ligi’nde oynadıkları tek maçta Ermenistan’ı 2-0 ile geçmeyi başardılar. İskoçya’ya galibiyeti getiren goller, Anthony Ralston ve Scott McKenna’dan gelmişti. Bugün konuk olacakları İrlanda Cumhuriyeti deplasmanında da maçın favorisiler ama kolay bir maç olmayacak. İskoçya, savunmayı ön planda düşünen bir takım. İrlanda Cumhuriyeti ise hücumda çok etkizi. İki takımında oynadığı maçlarda henüz 3 gol barajı aşılmadı. Yine benzer bir maç olur. Tercihimi 2.5 gol altından yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 2.5 ALT, Oran 1.41

Betroad Oranı: 2.5 ALT, Oran 1.55

Maç Sonucu: 3-0

Maç Sonu Editör Yorumu: İrlanda Cumhuriyeti, dikkat çekici bir galibiyet aldı. İskoçya’yı 3-0 mağlup ettiler ve grupta 2. sıraya yükseldiler.