İnter Hellas Verona İddaa Tahmini 09.04.202

İnter Hellas Verona İddaa Tahmini 09.04.202

8 Nisan 2022 0 Yazar: Futbol Editor

İtalya Serie A’da şampiyonluk umutlarını arttıran İnter iç sahada, Hellas Verona’yı ağırlıyor. Mücadelenin saat 19.00’da başlayacağını ve S SPORT 2 kanalından yayınlanacağını belirtelim.

İnter bugün Hellas Verona karşısında maçın net favorisi. Rexbet oranlarını ele alırsak ev sahibi İnter galibiyetine 1.38, beraberlik tercihine 5.00, Hellas Verona galibiyetine 9.00 oran veriyor. 

İnter Hellas Verona İddaa Tahmini

İnter, geçtiğimiz hafta Juventus deplasmanından 3 puan ile döndü. Sezonun en önemli galibiyetlerinden birini aldıklarını belirtelim. Lider Milan’ın 2 puan bıraktığı haftada kazanmayı başaran Simone İnzaghi’nin ekibi, şampiyonluk umutlarını sürdürdü. Lider Milan’ın 4 puan gerisindeler ve İnter’in 1 maçı da eksik. Serie A’da son 5 maçtır kaybetmeyen İnter bu hafta, Hellas Verona’yı konuk edecek. Hellas Verona, geçen hafta Genoa’yı tek golle geçti. 3 maçlık galibiyet hasretine son vererek moral buldular. Son 4 deplasman maçından galibiyet çıkartamadıklarını belirtelim. İnter adına çok önemli bir maç. Puan kaybının telafisi olmayan haftalara girildi. İnter, sezonun ilk yarısında Hellas Verona’yı 3-1 ile geçmişti. Yine kazanacaklarını düşünüyorum. Dzeko ve Martinez önderliğinde 3 puana yakınlar.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.23

Rexbet Oranı: MS 1 Oran 1.38

Maç Sonucu: 2-0

Maç Sonu Editör Yorumu: İnter, şampiyonluk yolunda çok önemli bir galibiyet aldı. Napoli’nin puan kaybettiği haftayı 3 puan ile geçtiler.