Honka Tobol İddaa Tahmini 20.07.2023

Honka Tobol İddaa Tahmini 20.07.2023

18 Temmuz 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

UEFA Konefans Ligi 1. Eleme turu rövanş maçında Honka evinde, Tobol ile karşı karşıya gelecek. Mücadeleyi saat 19.00’da nesine.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Honka ile Tobol zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın intobet oranlarını ele alacak olursak Honka galibiyetinin 2.25, beraberlik tercihinin 3.30, Tobol galibiyetinin ise 3.00 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Honka Tobol İddaa Tahmini 

Honka, ilk maçta Tobol karşısında öne geçtiği maçtan mağlubiyet ile ayrıldı. Lucas Kaufmann’ın golüyle 1-0 öne geçen Finlandiya ekibi, son yarım saatlik dilimde yediği 2 golle maçı 2-1 kaybetti. Tobol karşısında turu geçmeleri için 2 farklı kazanmaları gerekiyor. Öte yandan ilk maçı tek farklı kaybettikleri için şanslı olduklarını da belirtelim. Tobol, Konferans Ligi 1. Eleme turu ilk maçında karşı karşıya geldiği Honka karşısında kritik bir galibiyet aldı. İlk yarıyı 1-0 geride kapattıkları maçta Miljan Vukadinovic’in attığı 2 golle 2-1 kazandılar ve tur kapısını araladılar. Haklı bir galibiyet aldıklarını ve ilk maçta çok daha iyi oynayan taraf olduklarını belirtelim. Tobol’un rövanş maçında da istediği sonucu alacağını düşünüyorum. Curcic’in ekibi Honka deplasmanında kaybetmez ve turu geçmeyi başarır.

İddaa Oranı: 02 (ç), Oran 1.35

intobet Oranı: 02 (ç), Oran 1.53

Maç Sonucu: 0-0

Maç Sonu Editör Yorumu: Tobol istediğini aldı. Honka deplasmanından golsüz beraberlik ile döndüler ve turu geçtiler.