Günün İddaa Kuponu 04.06.2022

Günün İddaa Kuponu 04.06.2022

3 Haziran 2022 Kapalı Yazar: Futbol Editor

4 Haziran Cumartesi günü için en güvendiğim 3 maçı sizler için derledim. Günün banko kuponu karşınızda. Bol şanslar dilerim.

Türkiye – Faroe Adaları: 3.5 ÜST, 1.99 (iddaa) – 10.00 (Bets10) ; Türkiye, UEFA Uluslar Ligi mesaisine bu hafta başlıyor. UEFA Uluslar C Ligi 1 Grup ilk maçında, Faroe Adaları’nı konuk edecekler. Grubun favorisi olarak gösterilen Türkiye, diğer maçlarda ise Litvanya ve Lüksemburg ile karşı karşıya gelecek. Stefan Kuntz önderliğinde 2022 Dünya Kupası’na katılma başarı gösteremeyen Türkiye, UEFA Uluslar Ligi’nde adından söz ettirmek istiyor. Faroe Adaları, grubun en zayıf halkası diyebiliriz. Dünya Kupası Eleme grubunda çok kötü bir performans göstermişlerdi. Türkiye’den rahat ve gollü bir galibiyet beklentim var. Faroe Adaları karşısında en az 4 gol bulmalarını bekliyorum. Tercihim 2.5 gol üstü.

Litvanya – Lüksemburg: MS 2, 2.02 (iddaa) – 2.30 (Bets10) ; Litvanya, 2022 Dünya Kupası Eleme grubunda çok kötü bir performans gösterdi. Grupta oynadıkları 8 karşılaşmada sadece 1 galibiyetleri vardı ve grubu son sırada tamamladılar. Bu hafta ise UEFA Uluslar C Ligi 1. Grup ilk maçında, Lüksemburg’u ağırlayacaklar. Konuk ekip Lüksemburg ise bugün karşılaşacağı Litvanya’dan daha iyi bir grup dönemi geçirdi. Grupta 3 galibiyet almayı başardılar ama Dünya Kupası’na katılmaları için bu performansları yeterli olmadı. İki takım daha önce EURO 2O2O Eleme grubunda karşı karşıya gelmişti. Lüksemburg, 2 maçta da rakibine karşı mağlubiyet yaşamadı. Bugün Litvanya deplasmanında da maçın favorisi olduklarını belirtelim. Lüksemburg’dan galibiyet bekliyorum. Litvanya deplasmanında kazanırlar ve gruba galibiyet ile başlarlar.

Toplam İddaa Oranı: 4.01

Bets10 Bahis Oranı: 23.00