Galatasaray’ı İlk Olarak Reddetse de Şimdi Yeşil Işık Yakabilir

Posted by

Süper Lig’in ilk haftasında Giresunspor ekibiyle maça çıkan ve 2-0 skoruyla galibiyetini yaşayan Galatasaray, maçta yaşanılan kavga ile uzun bir süre gündemden düşmemişti. İki oyuncusunun maç esnasında yumruğa varan kavgası dünya basınında da kısa bir sürede yer bulmuş ve tüm futbolseverleri şaşırtmıştı.

Gelecek hafta maçlarına hazırlanan Sarı Kırmızılılarda bir yandan transfer hareketliliği devam ediyor. Ağustos’un bitmesiyle sonlanacak olan transfer yaz dönemi ile eline çabuk tutan Galatasaray, kadrosuna kaliteli bir kanat oyuncusu istiyor. Kanat oyuncusu için arayışının devam ettiği bilinen Aslan için, Fransız basınından beklenmeyen bir haber geldi. Habere göre Galatasaray’ın PSG ekibinin son zamanlarda gözden düşen Alman oyuncusu Julian Draxler‘i tekrar gündemine aldığı öğrenildi.

Alman Oyuncuyu Daha Önce İstedi Fakat Sonuç Alamadı

Galatasaray’ın transfer dönemi bitmeden yeni aradığı isim belli oldu. Fransız basınına yansıyan detaylara göre Sarı Kırmızılılar daha önce temasa geçtikleri bir isimle tekrar iletişim kurduğu yer aldı. PSG ekibinden Julian Draxler’in temas sürecinde ismi geçerken yıldız oyuncunun şu aralar ekibiyle arasının iyi olmadığı biliniyor. PSG ekibine Lionel Messi’nin gelişiyle FFP’ye uyumlu olmak adına takımdan göndereceği oyuncular arasında düşünülen Draxler’in, daha öncesinde Sarı Kırmızılı ekiple teması olduğu fakat oyuncunun Sarı Kırmızılılara olumsuz yanıt verdiği biliniyor. Bu sürecin tekrar benzeri gerçekleşiyor gibi görünse de oyuncunun şu an için Galatasaray’a yeşil ışık yakmasının an meselesi olduğu düşünülüyor. Çünkü…

PSG Yönetimi Draxler’e Takım Bulmasını Söyledi

Galatasaray’ın radarındaki yeni yıldız isim olan Julian Draxler için son zamanlarda beklenmeyen olaylar yaşanıyor. Ekibi PSG yönetiminin oyuncuya bizzat kendisine yeni bir takım bulmasını söylemesi oyuncuyu şaşkınlığa uğratırken oyununun büyük bir hayal kırıklığı yaşadığı da biliniyor. Öncesinde Galatasaray’ın temas kurduğu fakat oyuncunun reddettiği bilinse de şu an için çok fazla seçeneğinin olmaması Galatasaray’a yeşil ışık yakmasına sebep olabilir gibi görünüyor. Tekrar temas kuran Sarı Kırmızılı yönetime oyuncunun ne yanıt vereceği merak konusu olurken sürecin kısa bir süre içerisinde netlik kazanacağı düşünülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.