Galatasaray Büyük Sürprizle Geldi

Galatasaray Büyük Sürprizle Geldi

22 Ekim 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Galatasaray’da Halil Dervişoğlu sürprizi ile takım şaşırdı. UEFA Avrupa Ligi Lokomotiv Moskova ile karşılaşma yaşayacak olan Galatasaray’da bazı yeni kararların alınacağı biliniyordu.

UEFA Avrupa Ligi’nde Fatih Terim’in hangi taktikleri geliştireceği, takımını nasıl yönlendirip oynatacağı oldukça merak edilen konular arasındaydı. Sarı Kırmızılıların Teknik Direktörü Fatih Terim, forvette kimi oynatacak konusu en merak edilenlerdendi.

Sarı Kırmızılıların başarılı ve disiplinli teknik adamı Fatih Terim sahaya süreceği kadroda bazı değişiklikler yapmayı planlıyordu. Kadrosunda forvette hangi futbolcuyu oynatacağı en çok merak edilenlerdendi.

Halil Dervişoğlu için Fatih Terim’in bazı planları olduğu iddia edildi. İleri uçlarda denediği Halil Dervişoğlunu Terim, son antrenmanda sınavdan geçirdi iddiaları gelen son haberler arasında yer alıyor. Milliyet haberlerinde de bu konuya vurgu yapıldı.

Sarı Kırmızılılarda Dervişoğlu Kararı

Galatasaray’da Fatih Terim’in bazı kararlar ve yenilikler yapacağı biliniyordu. Milliyet haberlerinde de bu konu gündeme geldi. Deneyimli, başarılı teknik adamın Fatih Terim’in Halil Dervişoğlu için kafasında bazı planların olduğu söylendi ve bununla takım adeta şaşırdı.

Halil Dervişoğlu ile sürpriz yapan Terim ilerleyen günlerde bakalım nasıl yeni taktikler daha geliştirecek? Morutan – Kerem – Halil futbolcuları ile Terim’in farklı planlarının olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Cimbom 4 – 3 – 3 formatı ile çıkacak ve bu durumda üç tane futbolcudan ileri üçlü ekibi kurulacak. 4 – 3 – 3 formasyonuyla sahaya çıkacak Sarı Kırmızılıların farklı taktiklerle Terim’in bazı planlarının uygulanması adına hazırlanıldığı öğrenildi.

Terim, orta sahada Cicaldau, Berkan ve Taylan’ı sahaya sürecek. Cimbom içerisinde bir savunma ve hücum hatı da geliştirilecek. Her maç ve idmanlarda disiplinli bir şekilde takımını ciddi bir şekilde hazırlayan Terim’den bakalım daha ne sürprizler göreceğiz?

Fatih Terim’in Kararları

Galatasaray içerisinde Terim’in talimatı ile bir savunma hattı oluşturulacak. Orta alanda sahaya sürülecekler ise Taylan, Berkan ve Cicaldau olacak. Savunma hattında oluşturulan ekipte hangi isimlerin yer alacağı konuşuluyordu.

Terim, savunma hattı için Nelsson, Marcao, Aanholt üçlüsünü düşündü ve bu üç oyuncuyu savunmaya yerleştirecek. Fatih Terim’in diğer oyuncu gruplarını nereye yönlendireceği konusu da merak edilirken bakalım Galatasaray içerisinde daha ne tür sürprizler yaşanmaya devam edecek?