FENERBAHÇE’DEN YETERSİZ FUTBOL

Süper Lig’in 12. Haftasında, Fenerbahçe kendi sahasında konuk ettiği Yeni Malatyaspor karşısında 3-0 mağlubiyet yaşadı. Bu maç sonucunda; Sarı Kanarya, Kadıköy’de ilk kez üst üste 3 defa yenilgi yaşadı. Yeni Malatyaspor ile mücadele ettiği maçta oynanan futbol doğrultusunda Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, eleştiri yağmuruna tutuldu.

EROL BULUT’UN TAHTI SALLANTIDA

Bulutlu Kanarya’nın, futbolu error vermeye başladı. Sarı-Lacivertli ekibe “Takımın sistemi olmadığı yönünde” birçok eleştiri yapıldı. Yapılan eleştirilere sert bir şekilde tepki göstererek itirazda bulunan Erol Bulut’un Fenerbahçe’deki geleceği sallantıda bulunuyor. Sezon başından bu yana organize bir görüntü veremeyen Fener’in sistemsiz futbolu için sorumlu tutulan teknik adam Erol Bulut’u birçok Sarı lacivertli taraftar istifaya çağırdı.

FENERBAHÇE EFSANESİ “UTANMAZLAR! BU NASIL MÜCADELE” DEDİ

Kadıköy’de gerçekleştirilen Yeni Malatyaspor maçında hezimete uğrayarak, taraftarlarını kahreden Fenerbahçe için Sarı-lacivertli takımın unutulmaz isimlerinden biri olan Abdülkerim Durmaz, sert ifadelerde bulundu. Fenerbahçe / Yeni Malatyaspor maçı sonrasında, Sarı Kanarya’da 100’den fazla maça çıkarak kulübün unutulmazları arasında bulunan Abdülkerim Durmaz, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak Teknik Heyete ağır eleştirilerde bulundu.

Kendi kişisel twitter hesabı üzerinden eleştirisini duyuran Durmaz: “Eyy Emre Belözoğlu, Erol Bulut, Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Mehmet Aurelio ve Mehmet Yozgatlı siz Samandıra’da ne iş yapıyorsunuz? Bu futbolculara bu formanın ağırlığını, bu taraftarın hasretini anlatmıyor musunuz? Bu nasıl motivasyon, bu nasıl ruhsuzluk bu nasıl mücadele? Utanmazlar!!” ifadelerini kullandı.

Daha sonradan attığı tweette ise Abdülkerim Durmaz: “En kötüsü hislerimi yitirdim. Üzülemiyorum öfkelenemiyorum. KALBİM NASIR TUTTU!!!!!!” açıklamasını yaptı. Durmaz’ın yaptığı bu paylaşımlar futbolseverler tarafından çok fazla beğeni aldı.

LUİZ GUSTAVO: “ŞAMPİYON OLMAK İSTEYEN BİR TAKIM GİBİ DEĞİLDİK.”

Üst üste 3. Defa Kadıköy’de kaybeden Sarı-Lacivertli ekip yapılan eleştiriler altında kaldı. Malatyaspor’a karşı mağlubiyet yaşadıklarında şok geçirdiklerini belirten, Kanarya’nın Brezilyalı futbolcusu Luiz Gustavo maçı değerlendirdi.

Gustavo: “Ben buraya geldiğimden beri bu kulübün hedefi çok netti, şampiyonluk. Bugün bunun tam tersini gösterdik. Şampiyon olmak isteyen bir takım gibi değildik. Aynaya bakmalıyız. Rakiplerimize saygı göstermemiz gerekiyor. Ancak, böyle şampiyon olabiliriz. Bunun tam zıddını gördük. Rakibimiz kazanmayı hak etti. Çünkü, tevazu gösterdiler ve birlikte mücadele ettiler.” açıklamasını yaptı.