Fenerbahçe’de Attila Szalai’nin Talipleri Artıyor

Posted by


Yeni sezon mücadelesi devam eden Fenerbahçe’de şimdiden devre arası heyecanı başladı. Özellikle geçtiğimiz sezonun devre arasında renklerine bağladığı başarılı yıldız isim Attila Szalai için…


Takıma girdiğinde bu yana efsaneler arasına giren ve performansı övgü toplayan Macar stoper, birçok kulübün listesine girmişti. Birçok talibi kapıda bekleyen yıldız ismin, radarındaki en büyük talibin İspanyol ekiplerinden Atletico Madrid‘in olduğu öne sürülmüştü.
Hem Kanarya formasını terleten hem de Macaristan Milli Takımı’ndaki formasını terleten yıldız Macar oyuncunun başka kulüpler tarafından arandığı bilinen bir gerçek.


Özellikle de devre arasından Sarı Lacivertlilerin işi bir hayli zor olacak iken yönetimin bu konuda nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu…


Ama iddialara göre geçtiğimiz sezon devre arasında 2 milyon Euro’ya renklerine bağlayan Fenerbahçe’nın, oyuncunun satışını yapması ihtimalinde 20 milyon Euro’luk bir gelirden bahsedeceği sürüldü.


Bu Sezon Hiçbir Maçı Kaçırmadı, Performansı Aksamadı


Çok kısa bir sürede Sarı Lacivertlilerin unutulmazları arasına giren oyuncu Attila Szalai, bu sezon hiçbir karşılaşmayı kaçırmamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.


Yeni sezon öncesi hazırlık maçlarında dahi formasını giymekten geri durmayan yıldız oyuncu; 6 hazırlık başta olmak üzere 3 UEFA Avrupa Ligi ve 5 de Süper Lig karşılaşması olmak üzere toplamda 14 mücadelede yer aldı.


23 yaşındaki genç yıldız hiçbir maçı kaçırmazken performansıyla da göz doldurdu. Her maç sonrası övgü ile söz edilen isimlerden biri olarak dikkat çekti.

Babasından Gelen Açıklama Fenerbahçe’de Kalması Yönünde!


Yıldız oyuncu Attila Szalai’nin aynı adı taşıyan babası, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada oğlunun en az birkaç sene daha Sarı Lacivertli formayı giymesini istediğini dile getirmişti.

Takımdan gitmesi için erken olduğunu dile getiren babası, Kanarya’nın Szalai’nin gelişimine çok fazla yardımcı olduğunu ifade etti. Babası açıklamaları oğlunun takımda biraz daha kalarak gitme mevzusunu gündeme gelmesinin daha doğru olduğunu ifade ederek sözlerini noktaladı.


Tüm gözler Sarı Lacivertli yönetime ve yıldız oyuncu Attila Szalai’ye çevrilirken yıldız oyuncunun devre arasında nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir