Fenerbahçe Dynamo Kiev İddaa Tahmini 27.07.2022

Fenerbahçe Dynamo Kiev İddaa Tahmini 27.07.2022

26 Temmuz 2022 Kapalı Yazar: Futbol Editor

UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme turu rövanş maçında temsilcimiz Fenerbahçe evinde, Dynamo Kiev karşısında galibiyet arayacak. Mücadele saat 20.00’de başlayacak ve EXXEN platformundan ekranlara gelecek.

Fenerbahçe ile Dynamo Kiev zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Bets10 oranlarını ele alacak olursak Fenerbahçe galibiyetinin 1.70, beraberlik tercihinin 3.60, Dynamo Kiev galibiyetinin ise 5.00 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Fenerbahçe Dynamo Kiev İddaa Tahmini

Fenerbahçe, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde geçen hafta Polonya’da Dynamo Kiev’in konuğuydu. Karşılaşmadan golsüz beraberlik ile ayrılarak tur umutlarını Kadıköy’e taşıdılar. Dynamo Kiev karşısında ilk maçta iyi bir performans gösteren Fenerbahçe’nin sergilediği futbol, ilerisi için umut verdi. Dynamo Kiev, uzun bir süredir resmi maça çıkmıyordu. Geçen hafta öncesine kadar 38 tane hazırlık maçı oynadılar. Fenerbahçe karşısında kalelerinde birçok pozisyon verdiler ama maçı berabere tamamlamayı da başardılar. Tsygankov, Verbic ve Shaparenko, beklenenin aksine çok fazla etkili olamadı. Mücadelenin biletlerinin tükendiğini belirtelim. Fenerbahçe taraftarı maça yoğun bir ilgi gösterecek. Dynamo Kiev’in Kadıköy’den çıkabileceğini düşünmüyorum. Fenerbahçe kazanır ve tur atlayan taraf olur.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.31

Bets10 Oranı: MS 1, Oran 20.00

Maç Sonucu: 1-2 (Uzatmalar)

Maç Sonu Editör Yorumu: Fenerbahçe, fırsatları değerlendiremedi. 10 kişi kaldığı maçta Dynamo Kiev’e uzatmalarda 2-1 kaybettiler ve Şampiyonlar Ligi hasretleri 15 yıla çıktı.