Everton Manchester United İddaa Tahmini 09.04.202

Everton Manchester United İddaa Tahmini 09.04.202

8 Nisan 2022 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İngiltere Premier Lig’de düşme hattına iyice yaklaşan Everton bu hafta evinde, Manchester United’ı konuk edecek. Saat 14.30’da başlayacak karşılaşma S SPORT kanalından ekranlara gelecek.

Everton ile Manchester United zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Rexbet oranlarını ele alacak olursak Everton galibiyetinin 4.50, beraberlik tercihinin 3.85, Manchester United galibiyetinin ise 1.82 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Everton Manchester United İddaa Tahmini

Everton, geçtiğimiz hafta çok kritik bir mağlubiyet yaşadı. Turf Moorda konuk oldukları Burnley’e 3-2 kaybettiler. Sezonun kader maçında kötü bir mağlubiyet aldılar ve küme düşme baskısını net bir şekilde hissediyorlar. Everton, Premier Lig’de son 15 maçta sadece 2 kez kazanabildi. Düşme hattının sadece 1 puan üzerindeler ve alacakları her puanın önemi büyük. Manchester United ise geçen hafta 2 puan bıraktı. Old Trafford’da konuk ettikleri Leicester City ile 1-1 berabere kaldılar. İlk 4 yarışında yara alan Manchester United, bugün Everton karşısında kazanarak moral bulmak istiyor. Everton, çok kötü sonuçlar alıyor. Önümüzdeki sezon Championhip’de yer almaları artık sürpriz olmayacak. Manchester United’ın bu hafta kazanarak moral bulacağını düşünüyorum. Goodison Park’ta Everton’ı mağlup edeler.

İddaa Oranı: MS 2, Oran 1.60

Rexbet Oranı: MS 2, Oran 1.82

Maç Sonucu: 1-0

Maç Sonu Editör Yorumu: Everton, kümede kalma yolunda çok önemli bir galibiyet aldı. Manchester United’ı Goodison Park’ta 1-0 mağlup ederek umutlarını arttırdılar.