Dundalk Magpies İddaa Tahmini 20.07.2023

Dundalk Magpies İddaa Tahmini 20.07.2023

18 Temmuz 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

UEFA Konferans Ligi 1. Eleme turu rövanş maçında Magpies deplasmanda, Dundalk karşısında sürpriz arayacak. Mücadele saat 21.45’de başlayacak ve nesine.com sitesinden ekranlara gelecek.

Dundalk ve Magpies arasında oynanacak olan karşılaşmanın Bets10 oranları şu şekilde verilmiş. Dundalk kazanır 1.28, beraberlik 5.00, Magpies kazanır ise 10.00 olarak açıklanmış. 

Dundalk Magpies İddaa Tahmini

Dundalk’ın ilk maçta rahat bir galibiyet alması bekleniyordu ama beklenen olmadı. Magpies deplasmanından golsüz beraberlik ile dönen İrlanda ekibi, tur umutlarını rövanş maçına taşıdı. Rövanş maçının da favorisi olarak gösterilen bir Dundalk var ama ilk maça nazaran çok daha iyi bir reaksiyon göstermeleri gerekiyor. Turu geçmeleri içinde kazanmaları şart. Magpies, ilk maçta beklenenin aksine iyi bir direnç gösterdi. Dundalk’a karşı pozisyonlarda bulmayı başardılar ama değerlendiremediler. Gregory Sloggett, Magpies’i en etkili oyuncusu. Sloggett’e rövanş maçında büyük bir iş düşecek. Dundalk’ın rövanş maçında bu kez kazanacağını düşünüyorum. İlk yarıdan fişi çekeceklerdir. Dundalk, ilk 45 dakikaya önde girer.

İddaa Oranı: İY 1, Oran 1.57

Bets10 Oranı: İY 1, Oran 1.72

Maç Sonucu: 3-1

Maç Sonu Editör Yorumu: Dundalk hata yapmadı. Magpies’i 3-1 mağlup ederek turu geçmeyi başardılar.