Cimbom’da Jonas Wind Sevinci

Posted by


Cimbom santrfor pozisyonu için araştırmalarını sürdürüyordu. Galatasaray takviye oyuncusunu buldu ve Jonas Wind için atağa geçti. Mbaye Diagne’yi Fatih Terim devre arasında göndermeyi planladı.


Sarı Kırmızılılar’ın Teknik Direktörü Fatih Terim, bu planından sonra raporunu hazırlayarak çalışmalarına devam etti. Scout ekibinin listeye yazdıkları ortaya çıktı. Danimarkalı Jonas Wind, listenin ilk sırasında yer alan futbolcuymuş. 22 yaşındaki oyuncu 1,90 metre boyunda ve santrfor pozisyonunda oynamakta olan bir geç futbolcudur.


Cimbom, takviyesi için oyuncu raporları ile uğraşıyor. Bu sırada herkesin gözü Fatih Terim’e çevrilmiş durumda tabi. 7 Şubat 1999 doğumlu olan 22 yaşındaki genç futbolcu, Danimarka asıllıdır ve Danimarka’nın milli futbolcusudur.


Hvidovre Danimarka doğumlu olan genç futbolcu, Jonas Older Wind aynı zamanda eski kalecilerden Per Wind’in de oğludur. Per Wind ve Britt Older Johansen çiftinin oğlu olan Jonas, babasının futbol ile ilgilenmesi sebebiyle de küçükken futbol ile büyümüş, futbolla iç içe bir çocukluk dönemi geçirmiştir.


Sarı Kırmızılılarda Gözler Fatih Terim’de


Danimarkalı milli takım oyuncusu ve aynı zamanda forvet oynayan futbolcu Jonas Wind ile ilgili bakalım hangi gelişmeler yaşanacak? İngiliz kulüpleri de Jonas ile ilgileniyor, futbolcunun attığı adımları izliyorlar.


Fatih Terim Jonas Wind için resmi görüşmelere başlayacak. Bu flaş gelişmeler sonrasında neler olacak, futbol dünyasının yakından takip ettiğini biliyoruz. Fatih Terim, transfer için güçlü bir kadro oluşturmayı hedefliyor.


Çalışmalara başlayan ve adımlarını atan Terim, güçlü bir Cimbom yapılandırması sağlayacak. Devre arasında Fatih Terim neler yapacak, neyi hedefliyor göreceğiz. Mbaye Diagne ile Fatih Terim bir süre problem yaşamıştı ve bu sebeplerden dolayı forvet transferi için atağa geçildi.
Diagne ile ocak ayında Cimbom yollarını ayırmıştı. Scout ekibi ile Galatasaray Teknik Heyeti transfer ve oyuncu yapılandırması ile ilgili adımlarını atarak, çalışmalarına başlamıştır.


Galatasaray Haberleri


Galatasaray’da Fatih Terim’e tüm gözler çevrilmiş vaziyette. Teknik Heyete isim olarak sunulan Jonas Wind’in rapor sonuçları bekleniyor. Danimarkalı genç futbolcu ile en yakın zamanda temas kurulacak. Jonas Wind zaten Scout ekibi tarafından takip altındaydı ve gözleniyordu.


Galatasaray gözünü Wind’e çevirdi. Transfer sonuçları ve Cimbom takım yapılandırması Fatih Terim için nasıl sonuçlanacak, futbol dünyası heyecanla bekliyor ve takip ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir