Carlisle United Stevenage İddaa Tahmini 23.03.2024

Carlisle United Stevenage İddaa Tahmini 23.03.2024

21 Mart 2024 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İngiltere 1. Lig’de heyecan devam ediyor. Carlisle United evinde, Stevenage’i ağırlayacak. Mücadeleyi saat 18.00’de Bets10 sitesinden takip edebilirsiniz.

Carlisle United ile Stevenage takımları arasında oynanacak olan karşılaşmanın Betelli oranlarını inceleyecek olursak Carlisle United galibiyetine 5.00, beraberlik tercihine 3.60, Stevenage galibiyetine ise 1.72 verildiğini görüyoruz.

Carlisle United Stevenage İddaa Tahmini

Carlisle United ligin en zayıf halkası. Geride kalan 38 hafta sonunda sadece 23 puan toplayabildiler ve ligin dibine demir atmış durumda. Matematiksel olarak ligde kalma şansları var ama bunun mucizelere bağlı olduğunu belirtelim. Geçen hafta Shrewsbury deplasmanında 1-0 kaybeden Carlisle United bu sezon 25. yenilgisini aldı. Stevenage ise play off hesapları yapıyor. Takımın başında Stece Evans gibi tecrübeli bir İskoç teknik adam var ve bu sezon sonunda ilk 6 içinde yer alacaklarını düşünüyorum. Son haftalarda ciddi puan kayıpları yaşadılar ama bu hafta Carlisle United karşısında maçın net favorisiler. Geçen hafta Broadhall Way’de Leyton Orient’e 1-0 kaybeden Stevenage’de galibiyet hasreti 4 maça çıktı. Son sıradaki Carlisle United’ı mağlup ederek moral bulurlar.

İddaa Oranı: MS 2, Oran 1.51

Betelli Oranı: MS 2, Oran 1.95

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…