Cadiz Real Sociedad İddaa Tahmini 21.12.2023

Cadiz Real Sociedad İddaa Tahmini 21.12.2023

20 Aralık 2023 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İspanya La Liga’da aylardır galibiyet alamayan Cadiz evinde, Real Sociedad’ı konuk edecek. Mücadele saat 21.00’de başlayacak ve S SPORT Plus kanalından takip edilebilecek.

Cadiz ile Real Sociedad zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Betelli oranlarını ele alacak olursak Cadiz galibiyetinin 4.40, beraberlik tercihinin 3.55, Real Sociedad galibiyetinin ise 1.88 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Cadiz Real Sociedad İddaa Tahmini

Cadiz La Liga’da alt sıralarda bulunuyor. Geçtiğimiz hafta sonu Gran Canaria’da Las Palmas’a konuk olan Cadiz mücadeleden 1-1’lik beraberlik ile ayrıldı. Geriye düştükleri maçtan 1 puan çıkarttılar ama galibiyet hasretleri devam ediyor. Real Sociedad’da geçen hafta puan kaybeden takımlardan biriydi. Anoeta’da konuk ettikleri Real Betis ile golsüz berabere kaldılar. VAR’a takılan Real Sociedad, bu hafta Cadiz deplasmanında kazanarak moral bulmak istiyor. Maçın favorisi olarak gösterilen Real Sociedad’dan galibiyet beklentim var. Alt sıralardaki Cadiz’i mağlup ederler ve haftayı 3 puan ile kapatırlar.

İddaa Oranı: MS 2, Oran 1.62

Betelli Oranı: MS 2, Oran 1.88

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…