Bradford City Notts County İddaa Tahmini 19.03.2024

Bradford City Notts County İddaa Tahmini 19.03.2024

18 Mart 2024 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İngiltere 2. Lig’de son 2 maçını kaybeden Bradford City evinde, Notts County’i konuk edecek. Mücadelenin saat 22.45’te başlayacağını ve Bets10 sitesinden yayınlanacağını belirtelim.

Bradford City ile Notts County zorlu bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmanın Betelli oranlarını ele alacak olursak Bradford City galibiyetinin 1.95, beraberlik tercihinin 3.75, Notts County galibiyetinin ise 3.60 oran şeklinde açıldığını görüyoruz.

Bradford City Notts County İddaa Tahmini

Bradford City’nin yenilmezlik serisi Forest Green karşısında sona ermişti. Taraftarı önünde konuk ettiği rakibine 2-0 kaybeden Bradford City, geçen hafta ise Mansfield karşısında da farklı bir mağlubiyet yaşadı. Bingley’de oynadığı son 2 maçı da kaybeden Graham Alexander’ın ekibinde moraller bozuk. Bu hafta ise Notts County’i konuk edecekler. Notts County ise geçen hafta Accrington deplasmanından 1 puan ile döndü. 2 kez öne geçtikleri maçta skor üstünlüğünü koruyamadılar. İngiltere 2. Lig’de son 6 maçından sadece 1 puan çıkartabilen Notts County formsuz bir dönemden geçiyor. Bradford City taraftarı önünde maçın favorisi. Kazanmaları halinde play off umutları da artacak ve 7. sıradaki Wimbledon ile puan farkını 4’e indirecekler. Notts County karşısında kazanacaklarını ve 2 maçlık iç saha mağlubiyet serisini sonlandıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.63

Betelli Oranı: MS 1, Oran 1.95

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…