Bolivya Brezilya İddaa Tahmini 30.03.2022

Bolivya Brezilya İddaa Tahmini 30.03.2022

29 Mart 2022 0 Yazar: Futbol Editor

2022 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri Grubu 18. maçında lider Brezilya deplasmanda, Bolivya’nın konuğu olacak. Karşılaşmanın saat 02.30’da başlayacağını ve nesine.com sitesinden yayınlanacağını belirtelim.

Bolivya ile Brezilya takımları arasında oynanacak olan karşılaşmanın Rexbet oranlarını inceleyecek olursak Bolivya galibiyetine 6.00, beraberlik tercihine 4.33, Brezilya galibiyetine ise 1.55 verildiğini görüyoruz.

Bolivya Brezilya İddaa Tahmini 

Bolivya, üst üste mağlubiyetler almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kolombiya deplasmanına konuk olan Bolivya, sahadan 3-0’lık mağlubiyet ile ayrıldı. Kolombiya karşısında hiçbir varlık gösteremediler. Cesar Farias’ın öğrencilerinin grupta herhangi bir iddiası bulunmuyor. Grubun son maçında ise lider Brezilya’yı konuk edecekler. Brezilya’nın grupta liderliği garantilediğini belirtelim. Geçtiğimiz hafta iç sahada konuk ettikleri Şili’yi 4 golle geçtiler. Geride kalan 16 karşılaşmada henüz mağlubiyet almayan Tite’nin öğrencileri, 42 puan ile liderliğini sürdürüyor. 2. sıradaki Arjantin’in 4 puan önündeler ve grubu lider tamamlamayı da garantilediler. Son 3 deplasman maçında da Brezilya puan kayıpları yaşadı ama zayıf rakibi Bolivya karşısında rahat bir galibiyet almaları bekleniyor. Brezilya’nın gruba galibiyet ile veda edeceğini düşünüyorum. Bolivya deplasmanında da 3 puanı alırlar. 

İddaa Oranı: MS 2, Oran 1.36

Rexbet Oranı: MS 2, Oran 1.55

Maç Sonucu: 0-4

Maç Sonu Editör Yorumu: Brezilya, grubu namağlup bitirdi. Bolivya’yı 4-0 ile geçtiler ve gruptan lider olarak çıktılar.