BEŞİKTAŞ’TA TAM İZOLASYON

BEŞİKTAŞ’TA TAM İZOLASYON

18 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Siyah beyazlı kulüp yönetimi, Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe ile oynanacak derbi öncesi Ümraniye’ye giriş çıkışları durdurdu. Futbolculardan idmanlar haricinde evden çıkmamaları istendi.

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran ancak içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle küme düşme hattında yer alan ekip Medipol Başakşehir ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçı ve oradan da ligdeki Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe ile oynanacak derbi nedeniyle, Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın Ümraniye’deki tesislerinde adeta mucizevi hâl duyuru edildi.

Final haftasında birtakım önlemler alındı. Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta zorlu karşılaşmalar öncesi tedbirler alındı. Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta idare ve teknik kurul almış olduğu karar doğrultusunda tesisleri bu hafta itibariyle misafir giriş çıkışına tamamen kapatılmış durumda.

Pandeminin ile başı dertten bir türlü kurtulmayan kulüplerin başında gelen siyah-beyazlılar, bu virüsün bir defa daha takıma sıçramasını istemiyor. Bu yüzden takımın tesislerde bulunmuş olduğu zamanlarda içeriye hiç konuk alınmayacak.

Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın gündeminde birçok mevzu bulunuyor. Ancak bunlar siyah beyazlı ekibin önünde bulunan fikstür nedeniyle rafa kaldırılmış durumda.

AİLEYE İZİN VAR

Medyada yer alan bazı haberlerden edinilen bilgiler doğrultusunda siyah-beyazlılarda futbolcular hafta süresince evden idmana, idmandan ise eve rutinine benzer biçimde sürece devam etme kararı aldığı öğrenildi. Bu çok önemli olan haftayı herhangi bir sorun yaşamadan atlatmak isteyen Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta futbolculara da tesis haricinde ancak aileleriyle zaman geçirmelerini, Futbolcuların kendilerini mümkün olduğu sürece yormamaları gerektiğinin söylendiği bildirildi.

FUTBOLA ODAKLANIN

Süper Lig’in liderlik koltuğunda oturan Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın gündeminde birçok mevzu bulunuyor. Ancak bunlar siyah beyazlı ekibin önünde bulunan fikstür nedeniyle rafa kaldırılmış durumda. Siyah-beyazlılar, Geçtiğimiz sezon şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran ancak içerisinde bulunduğumuz sezon itibariyle küme düşme hattında yer alan ekip Medipol Başakşehir ve Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe maçları öncesinde tesislere futboldan başka bir konu taşımayacak. Özellikle futbol gündemini meşgul eden gereksiz polemiklerden ve söylentilerden uzak durulması istendiği bildirildi.