Beşiktaş’ın Transfer Listesi İşte O Yıldızlar

Beşiktaş’ın Transfer Listesi İşte O Yıldızlar

2 Temmuz 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Geçtiğimiz sezonu çifte kupa ile kapatan Kara-kartallar, yeni sezonda şampiyonluğu korumak isterken şampiyonlar ligindede yeniden başarı kazanmak istiyor. Yönetim ve teknik ekibin Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak istediği biliniyor. Bu nedenle dünyaca ünlü isimlerle temaslarda bulununan Kartal’ın transfer listesini Turgay Demir açıkladı…. İşte Kara-Kartalın transfer listesinde yer alan yıldızlar…..

Limit konusunda sorun yok….

Geçtiğimiz sezonu çifte kupa ile kapatan Kara-kartal yeni sezona hızlı başladı. Şampiyonlar Ligine iddialı kadro kurmak isteyen yönetim kolları sıvadı. Asbaşkan Emre Kocadağ ve transfer komitesinin temasta bulunduğu isimler, Sergen Yalçın ve kurmaylarına sunuldu. Sergen hocanın verdiği onayla birlikte düğmeye basan yönetim gelecek sezona Şampiyonlar Ligi kadrosu kuracağı bildirildi. Turgay Demir’in yaptığı haberde Beşiktaş’ta bu sene limitlerin olmadığı kesenin ağzının açıldığı belirtilirken, geçtiğimiz sezon rakiplerine yapılan örtülü ayrıcalıkların, Türkiye’yi temsil edecek olan Kara-kartala’da yapılacağı bildirildi.

Yıldızlarla Dolu O Liste….

Şampiyonlar Ligi içinm iddialı kadro kurmak isteyen yönetimin elinde liste dikkat çekti. Birçok yıldızın barındığı listede bakın kimler var…. Hulk, Alex Teixeira, Dzeko, Mitroviç, Rafael Santos Borre, Mame Diouf Kartal’ın listesindeki isimlerden bazıları… Asbaşkan Emre Kocadağ ile  Sergen Hoca’nın geçtiğimiz günlerde yaptıkları görüşmede ilk hedef olarak Alex Teixeira ve Mitroviç’in transfer edilmesi kararlaştırıldı. Yıllık 4 milyon euro kazanan Mitroviç için Fullham’a kiralama bedeli olarak şampiyonluk bonusu teklif eden Kartal oyuncuya da yıllık 3 milyon euro ödeyebileceğini belirtti. Ayrıca yapılan açıklamada Mitroviç’e kesin gözüyle bakıldığı eklendi.

Alex Teixeira ile temaslarını sürdüren yönetim, futbolcunun Josef De Souza’nın yakın arkadaşı olması ve bonservisi elinde bulması nedeniyle bu transferin kolayca biteceğini bildirdi. Sergen Yalçın ve ekibinin kesinlikle alınmasını istediği Brezilyalı yıldız için Josef arabuluculuğa başladı. Brezilyalı yıldızın prensipte Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığı Josef tarafından yönetime bildirildi. Kartal transferin olumlu sonuçlanması halinde bu futbolcuya yıllık 3 milyon euro vermesi bekleniyor. Mitroviç ve Alex Teixeira’da problem çıkması halinde Kartal rotayı başka yıldızlara çevirecek.