Başakşehir Trabzonspor İddaa Tahmini 22.05.2022

Posted by

Spor Toto Süper Lig’de sezonun son haftasında, Başakşehir ile Trabzonspor karşı karşıya gelecek. Saat 16.00’da başlayacak karşılaşma Beın Sports 1 kanalından ekranlara gelecek.

Başakşehir ve Trabzonspor arasında oynanacak olan karşılaşmanın Bets10 oranlarını gelin hep birlikte inceleyelim. Başakşehir kazanır 1.85, beraberlik 3.70, Trabzonspor kazanır ise 4.70 olarak açıklanmış. 

Başakşehir Trabzonspor İddaa Tahmini

Başakşehir, Süper Lig’de oynadığı son 2 maçta 4 puan kaybetti. Konferans Ligi’ne katılma şansını tehlikeye soktular. Sezonun son haftasında şampiyon Trabzonspor’u konuk edecekler. Başakşehir kazanırsa, sezonu 4. sırada tamamlamayı garantileyecek. Konuk ekip Trabzonspor ise haftalar öncesinde şampiyonluğunu garantiledi. Geçtiğimi hafta sonu Altay’ı İstanbul’da 2-1 ile geçtiler. Son haftalarda puan kayıpları yaşıyorlar ama bunun nedenin sezonu erken domine etmeleri olduğunu hepimiz biliyoruz. Başakşehir’in kazanması yetecek ama Trabzonspor karşısında işleri kolay değil. Trabzonspor’un ise hücum hattı üretken. Sezonun son maçında bol gol bekliyorum. İstanbul’da 2.5 gol barajı aşılır.

İddaa Oranı: 2.5 ÜST, Oran 1.59

Best10 Oranı: 2.5 ÜST, Oran 10.00

Maç Sonucu: 3-1

Maç Sonu Editör Yorumu: Başakşehir, sezonu 4. sırada tamamladı. Trabzonspor karşısında 3-1 kazandılar ve Konferans Ligi biletini aldılar.