Atletico Madrid Las Palmas İddaa Tahmini 17.02.2024

Atletico Madrid Las Palmas İddaa Tahmini 17.02.2024

16 Şubat 2024 Kapalı Yazar: Futbol Editor

İspanya La Liga’da son 2 maçında puan kaybı yaşayan Atletico Madrid evinde, Las Palmas ile karşılaşacak. Mücadeleyi saat 16.00’da S SPORT Plus kanalından takip edebilirsiniz.

Atletico Madrid bugün Las Palmas karşısında maçın net favorisi. Betelli oranlarını ele alırsak ev sahibi Atletico Madrid galibiyetine 1.46, beraberlik tercihine 4.65, Las Palmas galibiyetine 7.10 oran veriyor. 

Atletico Madrid Las Palmas İddaa Tahmini

Atletico Madrid’de moraller bozuk. Real Madrid beraberliğinin ardından Sevilla deplasmanında da 1-0 kaybeden Atletico Madrid’in 2.’ilk şansı bile zora girdi. Barcelona’nın puan kaybettiği haftada fırsatı iyi kullanamadılar. Real Madrid ve Sevilla maçlarında 5 puan bırakan Atletico Madrid bu hafta sonu Las Palmas’ı konuk edecek. Las Palmas ise 2 maç aradan sonra kazandı. Geçen hafta sonu Gran Canaria’da konuk ettikleri Valencia’yı 2-0 ile geçtiler. 2 maç aradan sonra 3 puan alan Las Palmas’da Avrupa umutları devam ediyor. Real Sociedad’ın mağlup olduğu haftayı kazanarak geçen Las Palmas moralli ama bu hafta işleri zor. Atletico Madrid’in kazanmasını bekliyorum. Son 2 maçta yaşanan puan kayıplarını bu hafta Las Palmas karşısında sona erdirirler.

İddaa Oranı: MS 1, Oran 1.26

Betelli Oranı: MS 1, Oran 1.46

Maç Sonucu: Bekleniyor…

Maç Sonu Editör Yorumu: Bekleniyor…