Aston Villa Tottenham İddaa Tahmini 09.04.202

Aston Villa Tottenham İddaa Tahmini 09.04.202

8 Nisan 2022 0 Yazar: Futbol Editor

İngiltere Premier Lig’de ilk 4 umutlarını arttıran ve son 3 maçtır kazanan Tottenham, Aston Villa deplasmanına konuk olacak. 19.30’da başlayacak karşılaşma S SPORT kanalından canlı takip edilebilecek.

Aston Villa Tottenham arasında oynanacak olan karşılaşmanın Betroad oranları şu şekilde. Aston Villa kazanır 3.25, beraberlik 3.65, Tottenham kazanır ise 2.22 olarak açıklanmış.

Aston Villa Tottenham İddaa Tahmini

Aston Villa, son haftalarda üst üste mağlubiyetler yaşıyor. Geçtiğimizhafta sonu Wolverhampton deplasmanında 2-1 kaybettiler. Steve Gerrad’ın öğrencileri, son 3 maçtan mağlubiyet ile ayrıldı ve puan çıkartamadı. Bu hafta ise Villa Park’ta formda Tottenham’ı konuk edecekler. Antonio Conte’nin öğrencileri ise çıkışını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu Newcastle United’ı 5-1 ile geçtiler. Premir Lig’de üst üste 3 maçtır kazanmayı başaran Londra ekibi, 4. Sıraya yükselmeyi başardı. Son haftalarda hücumda da çok üretkenler. Heung Min Son, yine müthiş bir sezon geçiriyor ve Harry Kane ile beraber Tottenham’ın en dikkat çeken oyuncuları olarak göze batıyorlar. Aston Villa’nın bu hafta reaksiyon göstermesini bekliyorum. Tottenham’a karşı gol bulacaklardır. Tottenham’da karşılık verir. Hem Aston Villa hem de Tottenham gol bulur.

İddaa Oranı: KGVAR, Oran 1.47

Betroad Oranı: KGVAR, Oran 1.61

Maç Sonucu: 0-4

Maç Sonu Editör Yorumu: Aston Villa’da kötü gidişat devam etti. Villa Park’ta konuk ettikleri Tottenham’a 4-0 kaybettiler.