Aslan Galatasaray’dan Ghezzal Şov

Süper Lig gelecek sezon çalışmalarını titizlikle yürüten Galatasaray, transfer sürecini tecrübeli teknik adam Fatih Terim’in önderliğinde sürdürüyor. Terim’in listeleri doğrultusunda gerçekleştirilen görüşmelerde sürpriz bir atak yapıldı.

Beşiktaş’ın da kadrosuna katmak için çalışma yaptığı Rachid Ghezzal için düğmeye basıldı. Başarılı futbolcuyu kadroya dahil etmek için takımı Leicester City’e iyi bir teklif yapıldı. Bu teklifle Beşiktaş’ı geride bırakan Cim Bom, ünlü oyuncunun takımından geri dönüş bekliyor.

Geçen sezonun başarılı oyuncusu Ghezzal bu sezon takımlar tarafından paylaşılamıyor. Süper Lig’den Galatasaray isterken Avrupa takımlarından da istek yağıyor. Son karar ve son takım neresi olacak oldukça merak ediliyor.

Beşiktaş’ta mı kalacak Fatih Terim’in önderliğinde Galatasaray’da mı oynayacak oldukça merak ediliyor.

Yeni Sezon Hazırlıkları

Geçen sezonu ikinci sırada bitiren Galatasaray, yeni sezonda mutlak galibiyeti hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda transferleri gerçekleştirmek isteyen takımın kimlerle transfer görüşmesi yapacağına ise takımın başarılı teknik direktörü Terim karar veriyor. Terim’in hazırladığı listeler üzerinden futbolcular ile iletişime geçiliyor. Böylece yeni sezona bomba bir kadro ile giriş yapılmak isteniyor.

Transfer çalışmalarının yanı sıra sarı kırmızılılar PSV Eidhoven ile hazırlık maçına hazırlanıyor. 21 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek mücadele için uzun zamandır çalışmalar yapılıyor. Rövanş maçı ise 25 Temmuz’da Fatih Terim Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Galatasaray, sezon başında 3 yerli oyuncuyu kadrosuna katarak iyi bir başlangıç yaptı. Gelecek sezonda Alpaslan Öztürk, Aytaç Kara ve Barış Alper Yılmaz Galatasaray forması ile sahalarda olacak. Şu sıralar Cim Bom’un yavaşladığına dair yorumlar yapılsa da transfer süreci başarılı ile yönetiliyor.

Sarı kırmızılı yönetimin son zamanlardaki hedefi ise geçen seneyi Beşiktaş’ta kiralık olarak geçiren Ghezzal. Cezayirli futbolcuyu Beşiktaş da kadrosuna dahil etmek istyiyor. Ezeli rakipler arasında kıyasıya rekabet sürüyor.

Ghezzal için Yüksek Teklif

Takımın başkanı tarafından Ghezzal’a olabildiğince yüksek bir teklif yapıldığı ve bundan sonrasının Cezayirli oyuncuya bağlı olduğuna dair bir açıklama geldi. Beşiktaş’ın da kadroda yeniden görmek istediği Ghezzal için Kartal’dan 1 milyon Euro daha yüksek bir teklif yapıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir