ABULLAH AVCI TRANSFER LİSTESİNİ VERDİ

ABULLAH AVCI TRANSFER LİSTESİNİ VERDİ

20 Mart 2021 Kapalı Yazar: 4x4FutbolGuncel

Süper Lig kapsamında oynamış olduğu Son 2 karşılaşmada toplamda 5 puanı elinin tersiyle iten Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da 2021-2022 sezonu çalışmaları sürüyor.

Başaran teknik direktör Abdullah Avcı oyuncu izleme kurmayları ile yapmış olduğu yoğun toplantı sonrası içerisinde sol bek sağ bek 8 numara Kanat ve forvet bulunduğu listeye bordo-mavili ekip Trabzonspor yönetimine ilettiği ve bu mevkilere takviyeler yapılmasının istendiği belirtildi.


DERELİOĞLU İLE TOPLANTI YAPIYOR

Süper Lig kapsamında yapılan müsabakalardan turuncu yeşilli Antalya temsilcisi Aytemiz Alanyaspor ile Yapılan mücadelede alınan mağlubiyet ve sonrasında Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor karşısında alınan beraberdik nedeniyle şampiyonluk yarışını vazgeçen bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da 2021-2022 sezonunun kadro planlaması yapılmaya başlandı.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile 2021-2022 sezonuna ağırlık verdi ve planlama yapmaya başladığını belirten tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı, kadrosunu güçlendirme amacıyla oyuncu izleme ekibi ile sık sık toplantı yaptığı öğrenildi.


TECRÜBELİ OYUNCU EKSİK

Medyada yer alan bazı haberlere göre bordo-mavili Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı ile ihsan Gündüz Derelioğlu’nun Neredeyse her gün en az bir 2 saatlik süre için, sağ bek sol bek 8 numara Kanat ve forvet mevkileri üzerinde oyuncular hakkında fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi. Tecrübeli teknik direktör Abdullah amca santrafor 8 numara ve sol bek mevkileri için ilk 11’de forma giyecek oyuncular ararken, sağ bek ve kanat mevkileri için rotasyon oyuncusu istiyor.

Her fırsatta altyapıdan takıma katılan futbolcuların ne kadar yetenekli olduğundan bahseden tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı takımdaki tecrübeli oyuncu eksikliği nedeniyle az takımda forma giyen futbolcuların kendilerini zorlanmış hissetmediğini belirterek uyarıda bulunduğu bildirildi.

Süper Lig kapsamında oynamış olduğu Son 2 karşılaşmada toplamda 5 puanı elinin tersiyle iten Bordo Mavi Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da 2021-2022 sezonu çalışmaları sürüyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalar ile 2021-2022 sezonuna ağırlık verdi ve planlama yapmaya başladığını belirten tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı, kadrosunu güçlendirme amacıyla oyuncu izleme ekibi ile sık sık toplantı yaptığı öğrenildi.