ABDULLAH AVCI’DAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ

ABDULLAH AVCI’DAN GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ

30 Aralık 2021 0 Yazar: 4x4FutbolGuncel

Bordo mavili takım lider Trabzonspor ‘un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında kendi sahasında konuk ettikleri Beypiliç Boluspor maçından sonra açıklamalarda bulundu.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında kendi sahasında konuk ettikleri Beypiliç Boluspor’ u 1 – 0 yenerek son 16 turuna adını yazdıran bordo mavili takım Trabzonspor’ un tecrübeli teknik direktörü Abdullah Avcı maç sonun da önemli açıklamalar da bulunarak gündeme dair sorulara da cevap verdi.

Devre arası transfer dönemine hazırlanan bordo mavili takım da transferler ile ilgilide açıklama yapan teknik direktör Abdullah Avcı sezon sonunda takımının hedeflere ulaşacağından oldukça umutlu ve inançlı.

TRABZONSPOR TÜRKİYE KUPASIN’DA BİR ÜST TURA ÇIKTILAR

Karadeniz ekibi lider Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçında kendi sahasında konuk ettikleri Beypiliç Boluspor’ u 1 – 0 yenerek son 16 turuna adını yazdıran takım 2021 yılının son resmi maçında da sahadan galibiyet ile ayrılarak sezonun ilk yarısını tamamladılar.

TFF 1. Lig ekibi karşısında ilk yarı da oyun olarak zorlansalar da aradıkları golü bularak adlarını son 16 takım arasına yazdırmayı da başardılar. Konuk ekibi ilk 11’ inde güçlü rakibine karşı as oyuncuları ile çıktığı karşılaşmada lider Trabzonspor ise süre bulmakta zorlanana oyuncularına şans vermişti.

Zorlu karşılaşmada ilk yarıda pozisyon bulmakta zorlanan her iki takım da keyifsiz bir ilk yarı izlettirdiklerini düşünen tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı ikinci yarının hemen başında yapılan doğru hamleler ile karşılığını da skor olarak aldılar.

TRABZONSPOR HER YARIŞTA OLACAK

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maç sonun da açıklamalar da bulunana tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı takımının başına geldiğinden beri oldukça olumlu işlere imza atan teknik adam geride kalan sezonun ilk yarısı itibari ile beraber oldukça olumlu bir seneyi geride bıraktıklarını dile getirdi.

Sezonu da iyi kapattıkları için memnun olan tecrübeli teknik adam Ziraat Türkiye Kupasın’ da da hata yapmadan bir üst tura çıkmanın mutluluğu ile hem süper lig de hem Ziraat Türkiye Kupasın’ da iki kulvarda da yarışın içinde olan bordo mavili takım sezon sonun da çift kupa ile tamamlayarak duble yapma istiyorlar.

TARAFTARLARI İLE BERAER SEZON SONUNDA KUPA YI KADLIRACAKLAR

Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı her zaman taraftarlarına seslenerek kendilerini yalnız bırakmamalarını her zaman desteklemelerini isteyen teknik adam arkalarında büyük bir güç olduklarını hissediyorlar.

Taraftarları ile sezon sonun da zafere ulaşacaklarına inanan tecrübeli teknik adam iç sahada ki maçlar da özellikle taraftarlarının desteklerine çok fazla ihtiyaç duyan takım sezon sonuna kadar sahada ki oyuncuları mız ile birlikte savunma ve hücumu beraber yaparak her maçtan galibiyet ile ayrılmak istiyorlar.